reklam
reklam

Brandworks portföyüne yeni markalar

Haberler - 12 Ağustos 2017, Cumartesi

brandworksBina, elektrik ve dijital altyapılar için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand, bünyesindeki İnform ve Estap markaları için Kurumsal İletişim, Proje Yönetimi, Etkinlik Yönetimi ve Medya İlişkileri alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.
 
İnform, enerjinin insana ve çevreye zarar vermeden, en verimli şekilde ve kesintisiz olarak kullanımına olanak sağlayan ürünler tasarlıyor. 35 yıllık deneyimi ile pazarında lider olan İnform, 27.500 m2lik kapalı alana kurulu tesislerinde, kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere; GSM ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel enerji sistemleri, doğrultucular, 19'' Rack kabinleri, otomatik ve statik voltaj regülatörleri, alçak gerilim panoları, IT Hastane sistemleri, aktif harmonik filtre, transformatörler, elektronik kartlar, enerji tasarruf sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri vb. ürünleriyle her türlü özel projeye cevap veriyor. Estap ise, Telekom saha kabinetleri, Server ve Data Center Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğiyle; üretiminin büyük bir bölümünü 65 ülkeden fazla ülkeye ihraç ediyor. Estap, 2012 yılının ilk 1000 ihracatçı listesinde 825. sırada olup, Legrand Grup sinerjisi sayesinde ihracatını ve Türkiye’deki istihdamını arttırarak faaliyetlerine devam etme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
 
Geçtiğimiz günlerde de Türkiye’de bir ilk olmasının yanı sıra kendi tarla ve bahçelerinde şekilli meyve üretimi yapan Shaped Fruit, Kurumsal İletişim, Proje Yönetimi, Etkinlik Yönetimi ve Medya İlişkileri alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile el sıkışmıştı.
Brandworks İletişim Danışmanlığı ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor. 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.