Brandworks İletişim'e yeni müşteri

Haberler - 4 Mart 2020, Çarşamba

231331Tamamen yerli üretimden aldığı güçle büyük bir entegre tesise dönüşerek Türkiye’de mobilya üreten Papatya Mobilya, kurumsal iletişim, lider iletişimi, kriz iletişimi ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile el sıkıştı.

Papatya Mobilya, her yaşam alanına yönelik, evrensel standartlara uygun polikarbonat, polipropilen, metal ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan eşsiz ve zengin koleksiyonlar üretip sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve inovatif yaklaşımla ara vermeden Ar-Ge çalışmaları yapan Papatya, Türkiye geneline ve dünyanın birçok ülkesine yaygın satış ve hizmet ağı sağlıyor. Papatya Mobilya, tüm iş süreçlerinde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak milyonlarca müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere yolculuğuna devam ediyor.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.