Brandworks İletişim'e iki yeni müşteri

Haberler - 15 Mayıs 2017, Pazartesi

BWKurulduğu günden bugüne 200.000 m2 konutun altına ‘Ceylan’ imzasını atan Ceylan İnşaat ile etkinlik ve organizasyon firması Event Across Turkey, Kurumsal İletişim, Proje Yönetimi, Etkinlik Yönetimi ve Medya İlişkileri alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.
 
Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini, 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. ‘Önce İnsan’ prensibiyle tüm iş süreçlerini yürüten Ceylan İnşaat, bugüne kadar 200.000 m2 konuta imza atarak; 2017 yılında da inşaat sektörüne 1 milyar TL yatırım, müşterilerini de 400.000 m2 konut ve ticari alanla buluşturmayı hedefliyor.
 
Dünyada ve Avrupa’da internet üzerinden arama yapan öğrencilerin, turizmcilerin, basın ve medya kuruluşlarının ülkemiz adına bilgi edinmek amacıyla, en çok aradığı kelimelerin birleşiminden adını oluşturan Event Across Turkey, organizasyonunu üstlendiği, İstanbul Night Flight konserler serisi, Topkapı Sarayı’nın avlusunda bulunan, Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen ve ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden olmakla birlikte hali hazırda Anıt Müzesi olarak formunu korumaya devam eden Aya İrini’de gerçekleşecek.
 
Brandworks İletişim Danışmanlığı ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor. 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.