Bosch Isı Sistemleri'nden yenileme kampanyası

Basın Bültenleri - 26 Nisan 2010, Pazartesi
 
İleri teknolojisiyle enerji tasarrufu sağlayan Bosch, yeni kombi almak ya da kombisini değiştirmek isteyenler için çok özel bir bahar kampanyası sunuyor. Markası ne olursa olsun eski kombisini getiren herkes Bosch kombi sahibi oluyor
 
Bosch Isı Sistemleri, 31 Mayıs 2010’a kadar sürecek kampanyası ile Bosch yoğuşmalı kombilerde 300 TL, diğer tüm Bosch kombilerde 200 TL indirim fırsatı sunuyor.
 
Yüksek verimli, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu Bosch yoğuşmalı kombiler çok özel fiyatlarla tüketicileri bekliyor.  Bulunduğu ortamla uyum sağlayan kombiler evde, işyerinde istenilen her yerde kullanılabiliyor. Sağladığı yüksek verime karşılık az yakıt tüketimi ile de dikkat çeken Bosch kombiler, tüketicinin tercih sebebi oluyor.
 
Ayrıca Bosch yenileme kampanyası ile Maximum ve Axess’e +6, Card Finans’a +5 ay taksit imkânı sunuyor.
 
 
Bosch yoğuşmalı kombiler yüksek verim ile enerji tasarrufu sağlıyor…
 
Bosch yoğuşmalı kombiler Magnezyum – Alüminyum - Silisyum alaşımından üretilen döküm ısı bloklarının özel tasarımı sayesinde %108*’e varan verim değerlerine ulaşarak, yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlıyor. Classic Condense duvar tipi yoğuşmalı kombi kompakt ölçüleri ile hem çok katlı apartman daireleri hem de müstakil evler için kolay montaj ve ideal ısıtma sağlıyor. Dakikada 13 litre** sıcak kullanım suyu temin edebilen Classic Condense, sessiz çalışmasıyla evlerdeki huzur ortamına uyum sağlıyor. 35 kW Bosch Comfort Condense ise dakikada 15,3 litre** sıcak kullanım suyu temin edebiliyor.
 
 
 
Bilgi İçin:
Sevcan Kalaağası, Essance - İstanbul İletişim Danışmanlığı
(212) 352 41 92, sevcan.kalaagasi@essance-istanbul.com
Bilge İnal, Bosch San. Ve Tic.A.Ş:
(212) 335 06 00, bilge.inal@tr.bosch.com
 
 
 


Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hakkında

Bosch Thermotechnik GmbH Türkiye’de, Bosch Termoteknik San ve Ticaret A.Ş., Isısan Isıtma ve Klima A.Ş ve Bosch Dış Ticaret A.Ş. olmak üzere üç şirketiyle faaliyet gösteriyor.  Bosch Termoteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş 1992 yılından bu yana, Manisa’da bulunan 109 bin m² toplam alana sahip fabrikasında, hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan gazlı kombi cihazları, gazlı şofbenler ve komponentler üretmektedir. Üretiminin %80’ini, Avrupa’ ya ve dünyanın geri kalan ülkelerine ihraç eden Bosch Termoteknik; Avrupa’nın yanı sıra Azerbaycan, Ürdün, İsrail, Gürcistan ve İran’a da ihracat gerçekleştirmektedir.Bosch’un termoteknoloji alanında Türkiye’de var olan yapısı, Isısan’ın 2007’de gerçekleşen katılımı ile birlikte, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar ve Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerini içine alacak şekilde genişledi. Bosch’un termoteknoloji iş kolu organizasyonunun çalışma sahası 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren de tüm Ortadoğu ülkeleri, Kafkaslar ve Körfez ülkelerini kapsar hale geldi.
 
Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş., 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren, ısıtma sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Bosch kombi cihazlarının satış pazarlama ve servis faaliyetlerini de üstlendi.  Böylelikle 51 ilde 180 Bosch Isı Sistemleri bayisi ile pazarın %10’una sahip Bosch marka kombi cihazların satış ve pazarlama faaliyetleri ile servis hizmetleri Isısan’a geçmiş oldu.
 
Türkiye’de 100. yılını kutlayan Bosch, 1910 yılından bu yana ülkedeki faaliyetlerini sürdürüyor. Bosch Türkiye’de otomotiv teknolojileri, ev aletleri, endüstriyel teknolojiler ve ısıtma sistemleri imalatnın yanı sıra elektrikli el aletleri ve güvenlik sistemlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.
 
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.