reklam
reklam
reklam
reklam

Bioxcin'e Polonya'dan "En İyi Marka' ödülü...

Haberler - 1 Mart 2017, Çarşamba

bioBiota Laboratuvarları'nın saç dökülmesi problemi yaşayanlar ve daha güçlü, dirençli yeni saçlara kavuşmak isteyenler için özel olarak formüle edilen markası Bioxcin, Polonya'da 'En İyi Marka' ödülüne değer görüldü. Sekizincisi düzenlenen Dobra Mark Poland ödül programı kapsamında Bioxcin, 'saç dökülmesini önleyici ürünler' kategorisinde; inovasyon, kalite ve güvenli ürün özellikleriyle Good Brand 2017 ödülünü kazandı. Bioxcin ödülünü, şirketin Polonya Genel Müdürü Michal Kowalski aldı.

Dobra Mark Poland ödülleri, Polonya pazarında yer alan yenilikçilik ve gelişme açısından dikkati çeken markalara veriliyor. Polonya'da Bioxcine markası ile eczane zincirlerinde tüketicilerle buluşan Bioxcin, bu ödül ile Türkiye dermokozmetik sektörüne Polonya'dan üçüncü kez en iyi marka ödülünü kazandırmış oldu.

Pazar konumu, ürün kalitesi ve güven ile gelen ödül

Dobra Mark Poland ödülleri, markaların pazar konumu, gelişmesi ve ürün kalitesinin yanı sıra, tüketicilerin güveni ölçümleri dikkate alınarak değerlendiriliyor. Ödül, markanın özellikleri ve analizlerinin yanı sıra halka açık değerlendirmeler sonucunda veriliyor. Bu değerlendirmede çok yüksek puanlar alan Bioxcin, öne çıkan 'Kalite, Güven, İtibar ve Tanınırlık" özellikleri ile güven tazeledi.

Yurt dışı pazarlardaki konumunu güçlendiriyor

Dünya markaları yaratma hedefi doğrultusunda 2013 yılından itibaren global operasyonlarını hızlandıran Biota Laboratuvarları, Almanya, ABD, Brezilya ve Polonya'da açtığı ofisleri ile yurt dışı pazarlardaki konumunu güçlendiriyor. Şirket, bitkisel içerikli ürünleri ile Amerika'dan Avrupa'ya, Orta Doğu'dan Uzak Doğu'ya kadar birçok ülkede güzellik ve sağlık sorunlarına etkili çözümler sunuyor.

Saç dökülmesine karşı etkili

Bioxcin, içeriğindeki Biocomplex B11 sayesinde saç dökülmesine karşı etkili oluyor. Biocomplex B11 içindeki bitkisel kaynaklı flavanoidler, doymamış yağ asitleri, betasitosterol ve çinko sayesinde ürün, saçları güçlendiriyor, direnç ve hacim kazandırarak yeni saç gelişimi için ihtiyaç duyulan sağlıklı ortamı yaratıyor. Biocomplex B11 içinde yer alan; A, B1, B2, B5, B9 vitaminleri ile çinko, magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir vb. mineraller, saçın beslenmesini, sağlıklı, parlak ve canlı olmasını sağlıyor.

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.