Bilgi mezunları kan tazeledi!

Haberler - 21 Ocak 2015, Çarşamba

bilgimBilgiM’in yeni dönemi ile ilgili olarak görüşlerini paylaşan YönetimKurulu Başkanı Doğuşcan Oto “Hedefimiz binlerce mezunumuzu ve her yılmezun olacak BİLGİ’lililerin ömür boyu taşıyacakları BİLGİ markasınaonları her zaman onurlandıracak, gururlandıracak katkıyı yapmak ve bunuonlarla birlikte planlayıp hayata geçirmek.” dedi.
 
Başkan Doğuşcan Oto ayrıca BilgiM’in 2015 senesindeki ilk ses getirecek projesinden şöylebahsetti: “BİLGİ’nin 2015 mezunlarına hayat yollarında en çok ihtiyaçlarıolan,mezuniyet sonrası hayatlarını planlamalarına yardımcı olacak, oldukça büyük ve alanında ilk insan kaynakları organizasyonunun müjdesini veriyoruz. Organizasyonumuz da kendi sektörlerinde büyük başarılara imzaatmış herkesin tanıdığı BİLGİ mezunlarının yanı sıra Türkiye'ninkonularında uzman yöneticileri ile mezun adaylarımızla buluşturmayı ve klasikleşen başarı hikayeleri paylaşımının yanında başarısızlık hikayelerini paylaşmalarını ve tecrübe aktarımının daha etkili olmasını düşünüyoruz. Ayrıca dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen kurumlarının yeni mezun işe alım süreçlerinin de içinde olduğu bir gelenekselleşecek bir mezuniyet hediyesi olacak organizasyonumuz BilgiM'in 2015 BİLGİ Mezunlarına.”
 
BİLGİ Türkiye’nin can simididir!
Yeni yönetim kurulu yapılanmasında İcra Kurulu Başkanlığı’na atanan Çağdaş Yıldız ise İstanbul Bilgi Üniversite’sinin ülkenin en zor günlerinde oynadığı rolden de bahsederek ne kadar güçlü bir aileye sahip olduklarına dikkat çekti. “İstanbul Bilgi Üniversite’sinin her mensubu,her öğrencisi, her mezununun parçası oldukları BİLGİ Ailesi’nin; Türkiye’nin en birbirine bağlı, en çok sahip çıkan ailesi olması, bizi umutlandıran en büyük gurur kaynağımız. Yeni İcra Kuruluyapılanmamızda bir ilke imza atarak henüz mezun olmamış BİLGİ’lilere dekapılarımızı açıyoruz. İcra kurulumuzda mezunlarımız kadar BİLGİöğrencileri için de yerimiz var. Beraber proje üretip, uygulayıp onlaraen faydalı işlere beraber imza atmak istiyoruz” dedi. BilgiM’inkapılarının sadece mezun olan BİLGİ’lilere değil mezun olacak BİLGİ’lilere de sonuna kadar açık olduğuna vurgu yapan icra kurulu başkanı Çağdaş Yıldız, “Bize lütfen tüm iletişim kanallarından ulaşın, her zaman iyi gününüzde kötü gününüzde bir arada olalım” dedi.
 
Bilgi Mezun yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şu isimlerden oluştu;

Doğuşcan Oto – Yönetim Kurulu Başkanı
Çağdaş Yıldız - İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi
Efe Özbil– Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Baran Şaşoğlu – Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel sekreter
Serap Şahin – Sayman ve Yönetim Kurulu Üyesi
Derya Aslan – Yönetim Kurulu Üyesi
Başak Temel- Yönetim Kurulu Üyesi
Sesil Akman- Denetleme Kurulu Üyesi
Aslı Uzunlu- Denetleme Kurulu Üyesi
Emrah Yaman – Denetleme Kurulu Üyesi
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.