Bilgi Üniversitesi'nden yeni reklam filmi...

Haberler - 24 Haziran 2016, Cuma

765432İstanbul Bilgi Üniversitesi, "Burası BİLGİ, Yeni Bir Hayatın Başladığı Yer" sloganıyla yeni reklam kampanyasını hayata geçirdi. "BİLGİ'yi en iyi BİLGİli'ler anlatabilir" iç görüsüyle hazırlanan kampanyada, BİLGİ'li öğrenciler kariyerlerine yön veren hikayelerini aktardı. Aday öğrenciler hem alacakları eğitimi, hem de sosyal imkanları değerlendirerek hayallerini nasıl gerçekleştirebileceklerini BİLGİli'lerden öğrendi.

İlham Veren Başarı Öyküleri...
İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde verilen eğitimin öğrencilerin hayatlarında yarattığı değişime dikkat çeken kampanyada, birbirinden farklı hikayeler bulunuyor. Rwanda'nın elektrik şebekesi olmayan bölgelerindeki hastane ve kliniklere ucuz ve güvenilir elektrik sağlayan BİLGİ mezunu Alp Tilev'den 2015 Türkiye Snowboard Şampiyonu olan BİLGİ Snowboard ve Kayak Takımı kaptanı Murat Ferhat Kayar'a, kronik rahatsızlıklar nedeniyle hastanelerde yatan ve uzun süreli tedavi gören tüm çocuklara psiko-sosyal destek sağlayan Duygu Başak Gürtekin'den LSE (London School of Economics) Ekonomi ve Finans Üstün Başarı Programı mezunu Gizem Işık'a pek çok öğrenci kampanyanın yüzü oluyor. Öğrencilerin ilham veren hikayeleri aynı zamanda http://tanitim.bilgi.edu.tr/iletisim-formu/ adresi üzerinden yayınlanıyor.

876543
İlk olarak online mecralar ve sosyal medya kanalları üzerinden yayınlanan kampanya; dergi, gazete, radyo ve açıkhava reklamlarıyla devam edecek.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.