Atasun Optik'ten yeni reklam filmi

Haberler - 18 Nisan 2021, Pazar

5525345Her tarza uygun model ve renk seçenekleriyle dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini tüketicilerle buluşturan Atasun Optik, yeni sezon güneş gözlüğü reklam filmini yayınladı. Atasun Optik’in yeni reklam filminde, Türkiye’nin sevilen yüzlerinden Müge Boz, son dönemde “Akrep” dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Yusuf Çim ve beğenilen Influencer’lar arasında yer alan Cansu Akın rol alıyor. 

Atasun Optik’in “Bu Benim Bakışım” reklam filmi, insanların giyim tarzı ve yaşam biçiminin farklılıklarına, her özgün kişiliğin kendi bakışına göre bambaşka tercihleri olduğuna ve Atasun Optik’in geniş ürün gamında herkese uygun seçenekler bulunduğuna dikkat çekiyor.

Herkesin Bakışı Başka!
Medina Turgul DDB imzası taşıyan reklam filminde, sosyal medyanın ve ekranların tanıdık yüzleri Müge Boz, Yusuf Çim ve Cansu Akın’ın eğlenceye, hayata ve modaya bakışlarını vurguluyor. Başrol oyuncularını yaşamın farklı anlarında yakalayan reklam filmi, farklı bakışlara sahip isimleri, güneş gözlükleri ile buluşturuyor.

Reklam filminde, havuz kenarında, gözünde güneş gözlüğüyle paylaşacağı fotoğraf için uygun kareyi yakalamaya çalışan Müge Boz’un eğlenceye bakışı, güneş gözlüğü takmak için güneşi beklemeyen Yusuf Çim’in hayata bakışı, farklı kombinlerle farklı güneş gözlüklerini denerken gördüğümüz Cansu Akın’ın modaya bakışı işleniyor.

Atasun Optik’in “Bu Benim Bakışım” reklam filminde, “Herkesin bakışı başka! Atasun Optik’te modeller bambaşka” mesajı vurgulanıyor.

65456121

Reklam filmini izlemek için: https://youtu.be/5tDD0FOv2E4

KÜNYE
Reklamveren: Atasun Optik
Reklamveren Temsilcisi: Erdem Altay, Sema Şener, Büşra Güneş, Gaye Şengüler, Hasan Hüseyin Sert, Meltem Işık
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan
Yaratıcı Yönetmen: Emre Altundağ
Yaratıcı Ekip Lideri: Burcu Günister
Yaratıcı Ekip: Cem Erguvan, Selin Saygın, Tolga Özbakır, Deniz Dükel, Tansu Çakmak
Müşteri İlişkileri Grubu: Zeynep Kızılcan, Ece Boğa
Yönetici Strateji Direktörü: Berkant Avcı
Stratejik Planlama Direktörü: Alper Özcan
Stratejik Planlamacı: Ceyda Kılınç, Utku Çiftliklioğlu
Yönetici Prodüktör: Gülengül Soytürk
Ajans Prodüktörü: Nisan Turgul
Ünlü İletişim Pazarlama Ajansı: Unicorn DreamWorks
Prodüksiyon Şirketi: Panda Films
Yönetmen: Gizem Elçi
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.