Arzum, IFA 2017'de

Haberler - 29 Ağustos 2017, Salı

2245435345Arzum, dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarında dünya trendlerini belirleyen markalarla birlikte yer almaya devam ediyor. Tüketici elektroniği ve küçük ev aletleri alanında en önemli ticaret fuarlarından biri olan IFA 2017'de Arzum, yeni renk serileri ve OKKA ailesinin üyeleri ile ziyaretçilere "OKKA'lı bir Türk Kahvesi" deneyimi yaşatacak.

Doğanın sıcaklığı ve enerjisini Mürdüm ve Papatya serileri ile evlere taşıyan Arzum, tasarım ve şıklığın bir arada buluştuğu ve 2017'de Türkiye pazarında kısa sürede moda haline gelen yeni rebk serilerini IFA Fuarı'nda uluslararası katılımcıların beğenisine sunacak.

Şık tasarımıyla ön plana çıkan, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen Ambiente Fuarı'nda yer alarak "Sehr Gut" (En iyi Ürün) belgesine layık görülen Arzum OKKA ve OKKA Minio da bu sene ilk defa IFA Fuarı'nda yer alacak. Arzum, OKKA ve OKKA Minio ile Türk kahvesinin eşsiz lezzetini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere tattıracak.

1970'den bu yana düzenlenen IFA'da birçok marka, geçtiğimiz yıl, bin 439 katılımcı, 142 bin 200 metrekarelik sergi alanında, çok sayıda ürününü ilk kez görücüye çıkarttı.

 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.