Aristo İletişim'den sektöre yeni bir soluk...

Haberler - 7 Şubat 2017, Salı

65465456456“Aristo olsa ne düşünürdü?” sloganıyla yola çıkan ve bugün Türkiye’de aralarında Eczacıbaşı Hijyen Grubu, Eczacıbaşı Profesyonel, Kazancı Holding, Egepen, Dedeman İstanbul Otelleri, Intema Yaşam, Mars Logistics, Anavarza Bal, Dagi gibi birçok markaya kurumsal iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Aristo İletişim yayıncılık departmanında da büyük bir ivme kazandı. 2017 yılı başında dergi portföyüne Michelin (Bibendum), Atalian, Anadolu Sigorta (Maksimum Biz), Egepen (Bizim Penceremizden) dergilerini katan  genç ve dinamik yayın ekibi bu kez PR sektörü için hazırladığı Aristokrat Dergi’yle sektörde dikkatleri çekmeyi başardı.

İki ayda bir yayınlanacak Aristokrat, dopdolu bir içerikle iletişimcilere hitap ediyor. Derginin ilk sayısında ise; Türkiye’de ilk halkla ilişkiler ajansını kuran PR kraliçesi Betül Mardin ve başarılarıyla iletişim dünyasının yakından takip ettiği Çınar Oskay ile yapılan röportajların yanı sıra global trendler ve sektöre ait birçok konu yer alıyor.
 
İletişimsiz Olmaz Diyenlerin Dergisi

İletişim sektörüne yeni bir soluk getirecek Aristokrat Dergisini büyük bir heyecanla hazırladıklarını ifade eden Aristo İletişim Ajans Başkanı Çınar Ergin, Aristokrat’ın doğuşunu şöyle anlatıyor: “Aristo ekibi olarak iletişimin gücüne her zaman inandık. Mesleğimizin dışında yaşamımızda da en ön sıralara koyduk. Kendi çapımızda, kendi gücümüzle kendi sektörümüzde bir iletişim ağı oluşturmak istedik ve bu nedenle Aristokrat’ı hayata geçirdik. Aristokrat’ın iletişimciler arasında keyifli bir iletişim yaratmasını istiyoruz. Sayfalarımız tüm iletişimcilere ve fikirlerine açık olacak.”
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.