Akakçe'nin iletişim ajansı belli oldu.

Haberler - 29 Mayıs 2018, Salı

altPiar İletişim, Türkiye'nin ilk karşılaştırmalı alışveriş platformu Akakçe'nin stratejik iletişim danışmanlığını yürütecek. Bu iş birliği kapsamında Piar İletişim, Akakçe'ye içerik üretimi & yönetimi, lider iletişimi, medya ilişkileri ve itibar yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Akakçe, özel olarak geliştirdiği yazılım sistemiyle 2000 yılından bu yana piyasadaki en güncel fiyatları listeleyerek tüketicilere sunuyor. Ayda 5 milyon tekil ziyaretçi tarafından takip edilen Akakçe, elektronikten kozmetiğe, giyimden yapı markete birçok kategoride binlerce satıcıya ait onbinlerce ürünün en ucuz fiyatını, kargo bilgilerini, taksit olanaklarını ve diğer tüm gerekli bilgilerini bir noktada toplayarak tüketici için "akıllı" alışverişin yolunu açıyor. 

"Almadan önce Akakçe" sloganıyla tüketiciye rehberlik etmeyi hedefleyen Akakçe, kısa bir süre önce başladığı "Kolay Sipariş" uygulamasıyla kullanıcılarını bilgilendirme hizmetini bir üst noktaya taşıyor. En uygun fiyat ve satıcı seçimini kullanıcı yerine yaparak alışverişi kolaylaştıran bu uygulama, tüketicinin Akakçe kullanıcı bilgilerine ve kayıtlı adresine ulaşarak tek bir noktadan siparişi hızlıca tamamlamaya yardımcı oluyor. 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.