ATSO Kurumsal Kimlik Konkuru sonuçlandı

Haberler - 9 Şubat 2010, Salı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Kurumsal Kimlik Konkuru sonuçlandı. Konkuru finale kalan 5 reklam ajansı arasından, Fikribir Görsel İletişim Reklam Medya ve Tic.Ltd. Şti. kazandı.

 

ATSO Kurumsal Kimlik KonkuruATSO Kurumsal Kimlik Konkuru’nun sonucu ATSO Meclis Salonu’nda düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı. Toplantıya ATSO yönetim kurulu üyeleri, seçici kurul, reklam ajansı temsilcileri ve medya mensupları katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, ATSO’nun 2010 yılını ATSO “Marka Yılı” olarak ilan ettiğini hatırlatarak, “Bu yıl Antalya markalarını desteklemek, marka potansiyeli olan üyelerimizi markalaşma çalışmasına teşvik etmek yönünde yoğun bir çalışma başlatacağız” dedi.

Antalya Tanıtım Şirketi’nin doğrudan tanıtım faaliyeti dışında, Antalya’nın markalaşmasına da katkı yapacak bir oluşum olarak gördüklerini ifade eden Budak, “Odamızın kurumsal kimlik yapılanmasına dönük çalışmamız da yine bu vizyon içerisinde önem verdiğimiz bir konudur. ATSO Kurumsal Kimlik çalışmasının bir amacı odamızın kurumsal kültürünü ve kimliğini güçlendirmektir. İkinci amacı bu konuda özellikle üyelerimize örnek olmaktır. Üçüncü amacımız ise turizmin başkenti Antalya’da çok önemli bir sektör olan reklam veya tanıtım ajanslarımızın birikimlerinden yararlanmak, sektörümüzün gücünü göstermek ve Antalya’nın bu alanda ilerlemesine katkı yapmaktır. Antalya’nın marka değerinin yükselmesi, Antalya tanıtımının çok daha etkin biçimde yapılması ve üyelerimizin markalaşmasında, ajanslarımızın yaratıcı ürünleri çok önemli bir rol oynamaktadır ve oynayacaktır” diye konuştu.

ATSO Başkanı Budak, daha sonra seçici kurul üyeleri Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Başkanı Yrd. Doç.Dr. Şemsettin Ziya Dağlı, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğretim Elemanı Tülin Candemir, Antalya Reklamcılar Derneği Başkanı Adnan Yaşkeçeli, Akdeniz Reklamcılar Derneği Başkanı Cihan İşbaşı ve Antalya Matbaa Sanayicileri Derneği Başkanı K. Ruhi Şahin’e birer teşekkür plaketi verdi.

www.atso.org.tr

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.