AKare İletişim'e yeni iş ortakları...

Haberler - 14 Şubat 2017, Salı

akareTürkiye’de pek çok ilke imza atan ve uluslararası alanda elde ettiği önemli başarılarla adından söz ettiren estetisyen Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’nun yanı sıra, şirket ve organizasyonlara farklı alanlarda danışmanlığı yapan DSO Danışmanlık, bütünleşik iletişim çalışmalarını AKare İletişim Yönetimi’ne teslim etti.

AKare İletişim Yönetimi yeni iş ortaklarına kurumsal iletişim, marka iletişimi, bütünleşik pazarlama iletişimi, kurumsal kimlik, medya iletişimi, dijital mecra yönetimi, etkinlik yönetimi ve sosyal sorumluluk proje yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Bütünleşik İletişim Yönetimi temel tandansı ve ‘AKare İnovatif Çözümler’ çatısı altında ulusal ve çok uluslu sayısız markaya katma değer yaratan AKare İletişim Yönetimi’nin iş ortaklarının arasında teknolojiden gayrimenkule, spordan sağlığa, mobil uygulamadan eğitime, turizmden otomotive uzanan kurum ve kuruluşlar yer alıyor.
Ajans kendisini; bütünleşik pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim, marka iletişimi, uygulamalı içerik üretimi tabanlı dijital mecra yönetimi ve spor odaklı pazarlama iletişimi alanlarındaki özgün çalışmaları ile farklılaştırıyor.   

Meltem Okatan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.