AKare İletişim Yönetimi'ne ziyafet...

Haberler - 18 Nisan 2017, Salı

AKare İletişim YönetimiTürkiye çapında 400’ü aşkın şubesi ile hizmet vererek sektörünün lider oyuncuları arasında bulunan Ziyafet Çiğköfte, 360º iletişim yönetimi çalışmalarını AKare İletişim Yönetimi’ne teslim etti.

Ziyafet Çiğköfte’nin yeni dönemdeki tüm iletişim çalışmaları, ‘Bütünleşik İletişim Yönetimi’ temel tandansı ve ‘AKare İnovatif Çözümler’ çatısı altında ulusal ve çok uluslu sayısız markaya katma değer yaratan AKare İletişim Yönetimi tarafından yürütülecek.

2005 yılında Arnavutköy’de kurulan ve kuruluşunun arından hızlı bir büyüme ivmesi göstererek lezzetini 400’ü aşkın şubesi ile geniş kitlelere ulaştıran Ziyafet Çiğköfte, kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, sektöründeki tüm gelişim ve yeniliklere uyum sağlayarak, toplam kalite anlayışıyla; ulusal ve uluslararası arenada sektörün vazgeçilmez markası olmayı hedefliyor.

AKare İletişim Yönetimi’nin iş ortakları arasında teknolojiden gayrimenkule, mobil uygulamadan eğitime, turizmden otomotive uzanan kurum ve kuruluşlar yer alıyor. Ajans kendisini; stratejik medya ilişkileri, bütünleşik pazarlama iletişimi, uygulamalı içerik üretimi tabanlı dijital mecra yönetimi ve spor odaklı pazarlama iletişimi alanlarındaki özgün çalışmaları ile farklılaştırıyor.
 

Mehmet Bozalp

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.