9. Altın Pusula iletişim projelerini bekliyor

Haberler - 26 Ocak 2010, Salı

Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla düzenlenen 'Altın Pusula',  bu yıl dokuzuncu kez gerçekleşecek. 9. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri'ne başvurmak isteyen kuruluşlar başvurularını www.altinpusula.org adresinden online olarak yapacaklar. Yarışma ile ilgili bütün gelişmeler web sitesinden takip edilebilecek. 

9. Altın Pusula'da bu yıl belirlenen kategoriler şöyle: Kurumsal iletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, E- İletişim, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler. 

Kuruluşların ve halkla ilişkiler ajanslarının birden fazla kategori için başvuru yapabileceği 9. Altın Pusula Ödülleri'ne;  

- 2008 ve 2009 yılı içinde üretilen, uygulanan ve sonucu ölçümlenen projeler,

- 2007'de başlayıp 2008 ve 2009'da sonuçlanan ve ölçümlenen projeler,

- 2008'de başlayan, henüz tamamlanmayan, fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler,

- 2009'de başlayan, henüz tamamlanmayan, fakat ölçüm yapılabilecek düzeye gelmiş projeler katılabilecek. 

2010 yılında başlayan projeler ise yarışmaya katılamıyor. 

Altın Pusula'nın tüm kategorilerinde, hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu projede birlikte çalıştıkları halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.

 
 

yasemin kurt

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.