31. Kristal Elma Heyecanında Son Gün!

Haberler - 20 Aralık 2019, Cuma

34567Bu yıl "Sıradanlığa karşı, tekdüzeliğe karşı... Yaratıcılık tek, biz hepimiz" diyerek yola çıkan Kristal Elma ödül töreni en uzun gece 21 Aralık Cumartesi günü, Hasköy Yün İplik Fabrikası'nda gerçekleştirilecek. Organizasyonda kazananlar ödülleriyle buluşurken, yaratıcılık 31. kez ödüllendirilecek.
 
En uzun gece saat 18.00'de Shutterstock Designer's Challenge ile başlayacak.  Concept, Muhabbet, Ogilvy, TBWAIstanbul ajanslarının sanat yönetmenlerinin canlı canlı tasarım yapacağı challenge'da kazananı etkinlik katılımcıları belirleyecek. Kristal Elma Ödül Töreni ise saat 19.00'da başlayacak. Kristal Elma'nın kazananları bu sene ödüllerini Çok Da Fifi Stand Up sunumuyla alacak.  Gece, Kaan Düzarat'ın performansını içeren after party ile devam edecek.
 
Bu sene, organizasyonun iletişim sponsoru Turkcell olurken, Facebook Kristal Elma'ya "Sosyal Sorumluluk" sponsoru olarak destek veriyor. Gecenin asistanı Google Asistan olurken, ileri teknolojiyi tasarımla birleştiren Siemens Ev Aletleri ise gecede Arkhe eseriyle yer alıyor. Ödül töreni öncesi yapılacak Shutterstock Designer's gerçek zamanlı tasarımlara imza atarken, gecenin hediye partneri Supradyn ise en uzun gecenin konuklarına "Aktif Hisset!" diyecek. Organizasyonun en uzun gece sponsorları ise #BirlikteGüzel ile The Irish Spirit ve Durex olacak. Adidas'ın sponsorluğunda gerçekleşecek after party Coca-Cola, Tadım, Dominos Pizza, Pınar ve Starbucks ile tatlanacak.
 
Bugüne kadar Kristal Elma'da sayıca çok ödül almış ve Kristal Elma'ya katkı sağlamış markalardan olan A101, Akbank, Anadolu Hayat Emeklilik, Arçelik, Digitürk, Finish, Koçtaş, McDonald's Migros, Opet, Profilo, THY, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Vestel, Vodafone bu sene  "Kristal Marka" unvanıyla törende yer alacak.
 
Kristal Elma Ödül Töreni biletlerine biletino'dan ulaşmak mümkün. https://biletino.com/tr/e-7dc/kristal-elma-odul-toreni/
 

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.