14. Altın Pusula İletişim Projelerini Bekliyor...

Haberler - 1 Kasım 2014, Cumartesi

altınpusulaTürkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene 14.'sü gerçekleştirilecek olan "Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri" yarışmasına başvurular devam ediyor. Yarışmaya projeleriyle katılmak isteyen kuruluşlar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek. Altın Pusula'da kategori ödüllerinin yanı sıra geçen yıl verilmeye başlanan Betûl Mardin - Prof. Dr. Alâeddin Asna "Altın Baget Yönetici Ödülü" bu yıl da sahiplerini bulacak.

UNDP Özel Ödülü de bu yıl dördüncü defa "sürdürülebilir kalkınmayı" içeren projelerden birine verilecek.

14. Altın Pusula kategorileri şöyle:

Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri "Kadınların İş Gücüne Katılımının Sağlanması" konulu iletişim kampanyasını içerecek projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılabilecek.

Kaan Öztamur

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmış olmalısınız.